"Кредит на виріст": Банк Кредит Дніпро, IFC, BASF та "Бершадь Агроплюс" запускають нову спільну кредитну програму для українських аграріїв

"Кредит на виріст": Банк Кредит Дніпро, IFC, BASF та "Бершадь Агроплюс" запускають нову спільну кредитну програму для українських аграріїв

Новий продукт працюватиме на основі інноваційної цифрової платформи, яка була створена експертами IFC спільно з партнерами. Нова платформа дозволяє якісно переглянути підходи до оцінки ризиків та знизити витрати на ресурси. Агровиробники зможуть отримати фінансування впродовж 3 робочих днів за пільговою кредитною ставкою.

Цей проект є частиною програм із розвитку агрокредитування IFC, BASF, Банку Кредит Дніпро, "Бершадь Агроплюс" та інших партнерів. Його мета — розширення доступу до фінансування в аграрному секторі України.

"Засоби захисту рослин — необхідний та важливий компонент у процесі вирощування врожаю, що дозволяє збільшити врожайність. Наше завдання полягає в тому, щоб допомогти вчасно забезпечити аграріїв фінансовими інструментами, які відповідають специфіці їхнього бізнесу та дають можливість ефективно вирішити нагальні проблеми. Наша нова програма стане ще одним кроком у роботі IFC в Україні в тому, щоб сприяти збільшенню продуктивності та прибутковості агробізнесу", — зазначила Лія Сорока, керівник програми IFC "Розвиток фінансування аграрного сектора в Європі і Центральній Азії".

Експерти зазначають, що завдяки такому зручному й оперативному механізму фінансування в агровиробників з'являється набагато більше можливостей купувати якісніші матеріали. Сертифіковані препарати й дотримання технології вирощування посівів здатні в рази знизити ризики, що виникають у зв'язку з погодними умовами, шкідниками та ін.

"Тісно співпрацюючи з українськими аграріями, ми бачимо, що вони цінують високоякісні інноваційні засоби захисту рослин, які дають упевненість у відмінному результаті впродовж усього сезону. Водночас в умовах нестабільної економічної ситуації та недостатньої кількості оборотного капіталу вони змушені вдаватися до економії, яка негативно позначається на якості врожаю і зрештою знижує фінансові показники господарства, створюючи нові ризики. Саме тому BASF не лише незмінно пропонує високоефективні інноваційні засоби захисту рослин, але й шукає нові способи допомогти агрономам своєчасно захистити посіви. Ми віримо, що партнерська програма кредитування агробізнесу стане надійною підтримкою для українських аграріїв і відкриє нові горизонти для розвитку їхніх господарств", — підкреслив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Менеджер дистриб'ютора самостійно приїде на агровиробництво, де прямо на місці отримає повну інформацію про господарство для подальшого ухвалення рішення щодо кредиту.

"Головний принцип нашої роботи — зручність для агровиробника. Швидка оцінка кредитного ризику проводиться за місцем його розташування: починаючи від збору інформації про господарство і закінчуючи аналізом документації. В результаті виробник отримує попереднє рішення про кредит одразу після надання всіх даних", — зазначили в компанії "Бершадь Агроплюс".

Банкіри підкреслюють, що успішна реалізація спільного проекту по суті дає можливість не просто знизити вартість кредиту для агровиробника й привести його на докризовий рівень, але і повністю переглянути підходи до оцінки ризиків.

"Ми продовжуємо нарощувати інвестиції в українське сільське господарство і тепер робимо його не просто доступним — на докризовому рівні, — але і досить швидким у розрізі ухвалення рішення. У наших планах — продовжити спільно з IFC модернізацію і поліпшення технологічної платформи, щоб процес розгляду заявки фахівцями банку був ще оперативнішим. Ми не перший рік працюємо в сфері агробізнесу та бачимо потреби наших клієнтів. Серед основних вимог — швидкість ухвалення рішення. У аграріїв через сезонність бізнесу просто немає часу тижнями чекати на рішення, тому одне з наших основних завдань сьогодні, крім відновлення підйомного за вартістю кредитування, — створення максимально оперативного й ефективного механізму виділення кредитних коштів", — сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро.

Зателефонуйте нам

та дізнайтеся наявність та умови
+38 (0432) 507 888

Або залиште ваш запит та ми вам перетелефонуємо